Wojewódzki Turniej w Akrobatyce Sportowej 12.12.2020r.

 

W dniu 12.12.2020r. odbędzie się Wojewódzki Turniej w Akrobatyce Sportowej w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr6 przy ul. Kopernika 18 w Szczecinku.

 

Uroczyste otwarcie turnieju  odbędzie się o godz.11.00.

W turnieju zaprezentują się akrobatyczne kluby sportowe działające na terenie naszego województwa

- La Passion Kołobrzeg ,

- ALKS Borne Sulinowo,

- UKS Czaplinek

- UKS Akrofitness Szczecinek

Turniej zostanie przeprowadzony w klasie młodzik ,w klasie III,II w konkurencjach indywidualnych i zespołowych.

W związku z obostrzeniami Zawody zostaną rozegrane bez udziału publiczności.

Transmisja na żywo dostępna będzie na stronie internetowej klubu oraz na stronie internetowej Gawex Media .

Serdecznie zapraszamy .

 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

WOJEWÓDZKI TURNIEJ W AKROBATCE SPORTOWEJ

12.12.2020 SZCZECINEK

 

 

SOLISTKI ROCZNIK 2008 -KATEGORIA DEBIUT

 

1.WIKTORIA OLESIAK 9,5 PKT LA PASSION KOŁOBRZEG

2.ZUZANNA KWIATKOWSKA 9,3 PKT ALKS BORNE SULINOWO

3.NIKOLA KLAMAN 9,2 PKT UKSA AKROFITNESS SZCZECINEK

4.WIKTORIA CHROŚCICKA 8,8 PKT ULKS AKROBATYKA CZAPLINEK

 

SOLISTKI ROCZNIK 2008 – KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.LENA KRĘZLEWSKA 9,8 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

 

SOLISTKI ROCZNIK 2013 -KATEGORIA DEBIUT

 

1.NINA SMIAŁKOWSKA 9,0 PKT ALKS BORNE SULINOWO

 

SOLISTKI ROCZNIK 2012 -KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.PATRYCJA KAWA 9,2 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

 

SOLISTKI ROCZNIK 2010 -KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.ZUZANNA KARAWAJSKA 9,7 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

2.LENA USIK 9,5 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

2.PAULINA SŁOWIKOWSKA 9,5 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

 

SOLISTKI ROCZNIK 2010 -KATEGORIA DEBIUT

 

1.ZUZANNA CIEŚLA 9,0 PKT ALKS BORNE SULINOWO

 

DWÓJKI DZIEWCZĄT KLASA MŁODZIK

 

1.KAROLINA BELCZEWSKA 9,8 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEKMARTYNA GOLAŃSKA

2.NATALIA PABICH 9,3 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEKHANNA CZAJKOWSKA

3.NELA SOBOLEWSKA 9,1 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEKJULIA SOBOLEWSKA

3.ALICJA JENCZAK 9,1 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEKMARTYNA SZTOBNICKA

 

TRÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III -KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.PATRYCJA KASZUBA 9,7 PKT LA PASSION KOŁOBRZEGPAULINA KIEŁBASABEATA CIĘSZCZYK

2.MAJA BICZKUS 9,2 PKT LA PASSION KOŁOBRZEGANIELA POPIÓŁKAMILA ZUBKO

 

SOLIŚCI ROCZNIK 2011 – KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.MACIEJ JURSA 9,6 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

 

SOLIŚCI ROCZNIK 2008-2009 – KATEGORIA DEBIUT

1.JAKUB MACZUŁA 9,6 PKT ALKS BORNE SULINOWO

2.ARTUR PIEKARSKI 9,0 PKT ALKS BORNE SULINOWO

 

DWÓJKI DZIEWCZĄT KLASA II -KATEGORIA DEBIUT

 

1.PAULINA SŁOWIKOWSKA 9,5 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

   MARTYNA ŁUKASZCZUK

1.LENA USIK 9,5 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

   LIWIA STAŃCZYKOWSKA

2.OLIWIA GRABDA 9,3 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

    KORNELIA GRABDA

 

SOLISTKI ROCZNIK 2009 – KATEGORIA DEBIUT

 

1.MAJA BICZKUS 9,6 PKT LA PASSION KOŁOBRZEG

2.KALINA NAGÓRSKA 9,5 PKT ULKS AKROBATYKA CZAPLINEK

3.NIKOLA MICHALAK 9,4 PKT ALKS BORNE SULINOWO

3.LUIZA BORCHARDT 9,4 PKT ALKS BORNE SULINOWO

4.KATARZYNA RUDY 9,3 PKT ALKS BORNE SULINOWO

4.ZOFIA SZURGOT 9,3 PKT ULKS AKROBATYKA CZAPLINEK

5.ZOFIA LENART 9,2 PKT ULKS AKROBATYKA CZAPLINEK

6.AMELIA SAPIŃSKA 9,1 PKT ULKS AKROBATYKA CZAPLINEK

6.NICOLETTA WEGNER 9,1 PKT ALKS BORNE SULINOWO

 

TRÓJKI DZIEWCZĄT KLASA II – DEBIUT

 

1.KORNELIA GRABDA 9,6 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

   OLIWIA GRABDA

   MAJA JUREWICZ

2.PATRYCJA KAWA 8,9 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

   MAGDALENA HRYCENKO

   JULIA PODGÓRSKA

 

TRÓJKI DZIEWCZAT KLASA MŁODZIK

 

1.HANNA PONICHTERA 9,4 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

   HANNA ŁOPIŃSKA

   WIKTORIA KORYCKA

2.MARTYNA GOCAŁEK 9,1 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

   NATALIA PABICH

   HANNA CZAJKOWSKA

 

DWÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III -KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.LENA KRĘZLEWSKA 9,8 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

   KLAUDIA ŚLEDŹ

 

DWÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III – KSTEGORIA DEBIUT

 

1.DOMINIKA KOŁOMYCKA 9,6 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

   MARTYNA STRZEDZIŃSKA

2.OLIWIA SEMERDA 9,2 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

   DOMINIKA DENDEK

2.DARIA SOBOLEWSKA 9,2 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

   ZUZANNA BORATYŃSKA

 

SOLISTKI ROCZNIK 2007 – KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.EMILIA BOHDANOWICZ 9,5 PKT ALKS BORNE SULINOWO

 

SOLISTKI ROCZNIK 2006 -KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.OLIWIA NIEDŹWIEDŹ 9,6 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

 

SOLISTKI ROCZNIK 2005 – KATEGORIA MISTRZOWSKA

 

1.MAGDALENA HRYCENKO 10,0 PKT UKS AKROFITNESS SZCZECINEK

 

 

SKŁAD KOMISJI SĘDZIOWSKIEJ:

1.WIESŁAWA PAŃTAK2.RÓŻA ANDRZEJEWSKA3.JOANNA LEBODA

SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW – WIOLETTA SZYDLAK

 

 

SPONSOR TURNIEJU:

 

- STAROSTWO POWIATOWE SZCZECINEK

- USŁUGI REKREACYJNO-SPORTOWE ,,FIGURA’’ WIOLETTA

SZYDLAK

 

PARTNER TURNIEJU: OSIR SZCZECINEK

 

PATRONAT MEDIALNY:

 

- TV GAWEX SZCZECINEK

- PCCAM TECHNOLOGY DARIUSZ PAŃTAK

 

Wojewódzki Turniej w Akrobatyce Sportowej 12.12.2020r. 

16 maja 2021


SZCZECINEK


AKROFITNESS